DOPRAVA NA LETIŠTĚ K ODLETŮM

SVOZY K ODLETŮM OD ALEXU. S CK ALEX K MOŘI JIŽ OD „DVEŘÍ“ VAŠEHO DOMOVA

K leteckým zájezdům vypravujeme svozy tak, aby i zákazníci ze vzdálenějších míst měli možnost dostat se snadno a pohodlně na letiště a zpět. Svozy jsou zajišťovány autokarem nebo minibusem/vanem v závislosti na počtu klientů. K zájezdům na 8 dní a k jiným než leteckým zájezdům svozy nenabízíme.

ZAKUPTE SI ZÁJEZD Z KATALOGU DO 30. 4. 2016 A ZÍSKÁTE SVOZ V HODNOTĚ 790,– KČ NA OSOBU SE SLEVOU 50%

Objednejte si vaši letní dovolenou z našeho katalogu nejpozději do 30. 4. 2016 a my Vám zajistíme svoz k vašemu odletu se slevou 50 %! Za čtyřčlennou rodinu tak například ušetříte báječných 1.580,– Kč! Zakoupíte-li si zájezd po 30. 4. 2016, cena svozu je 790,– Kč na osobu včetně dětí a infantů (přepravováni v autosedačce). Požadavek na objednání svozu je nutné nahlásit již při rezervaci zájezdu.

PŘEHLED TRAS SVOZŮ V ROCE 2016

Trasa č. 1: Liberec – Jablonec nad Nisou – Turnov – Mnichovo Hradiště – Mladá Boleslav – Praha Ruzyně

Trasa č. 2: České Budějovice – Vodňany – Písek – Příbram – Praha Ruzyně

Trasa č. 3: Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha Ruzyně

Informace a další podmínky ke službě svoz na letiště a z letiště:

Cena svozů na letiště a z letiště je jednotná, platí jak pro zakoupený jednosměrný svoz, tak pro svoz obousměrný. V případě, že klient objednaný svoz nevyužije nebo se k nástupnímu místu nedostaví v určeném čase, musí si dopravu zajistit sám na vlastní náklady. Pokud klient bez předchozího nahlášení svoz na letiště neabsolvuje, ztrácí nárok na tuto službu i při zpáteční cestě. Minimální počet účastníků pro realizaci svozů je 8 osob v každém směru. Informaci o konání svozu klient obdrží nejpozději 7 dní před odletem v Pokynech na cestu, kde bude také uvedeno jeho nástupní místo a čas odjezdu (Pokyny jsou k dispozici na www.ckalex.cz nebo u našich prodejců). Je-li počet zájemců o daný svoz 7 dní před odletem na zájezd menší než 8 osob, svoz se automaticky ruší a klientovi bude vrácena zaplacená částka za svoz v plné výši. V případě konání svozu z důvodu naplnění pouze v jednom směru,bude klientovi vrácena polovina částky za zaplacený svoz a zajištěn svoz pouze v jednom směru. Zrušení svozu ze strany CK Alex není důvodem ke stornování celého zájezdu ze strany zákazníka. V případě stornování již objednaného svozu zákazníkem budou klientovi účtovány stornopoplatky uvedené ve Všeobecných smluvních podmínkách CK ALEX.

Trasy svozů se mohou v případě potřeby změnit. Naší snahou je realizovat svozy i v případě minimálního počtu zákazníků i u doplňkových svozů,proto v některých případech může dojít ke sdružení svozů pro odlety nebo přílety i více cestovních kanceláří a tím i k čekání na letišti. CK ALEX může pro zajištění svozů využít také některých linkových spojů renomovaných dopravců. Svozy se pořádají výhradně k plnohodnotným leteckým zájezdům (letecky tam i zpět), tudíž při zakoupení zájezdu s tzv. kombinovanou nebo autokarovou dopravou svozy objednat a využít nelze. Při návratu z dovolené klienty,kteří si objednají zpáteční svoz do místa bydliště, telefonicky (nebo SMS) kontaktuje řidič svozu s upřesněním, kde se nachází jeho minibus

SLEVA NA TAXI a přepravu osob od MODRÉHO ANDĚLA!Výhodné taxi s Alexem na letiště

Každý klient společnosti CK Alex získává po zaplacení leteckého zájezdu možnost přepravy na/z letiště V. Havla v Praze od společnosti MODRÝ ANDĚL s.r.o. za stříbrnou slevu. Stačí při rezervaci služby zadat níže uvedený jedinečný slevový kód, Naleznete jej též v pokynech na cestu, které Vám budou dostupné 7 dní před odletem na našem webu www.ckalex.cz/in/pokyny-k-odletu.  

  • Se stříbrnou slevou pojedete od 19 Kč/km. Kompletní ceník naleznete na www.modryandel.cz/pro-klienty/cenik/taxi.
  • Rezervovat můžete telefonicky na čísle 737 222 333, prostřednictvím mobilní aplikace nebo online na www.modryandel.cz/rezervace. Při rezervaci uveďte slevový kód ALEXU 111666008.
  • Komfortní servis při vyzvedávání klienta na letišti Václava Havla. Řidič čeká na klienta v příletové hale s cedulí s jeho jménem. Čekací dobu způsobenou zpožděním letadla si Modrý anděl neúčtuje (sleduje případné změny v letovém řádu).

(Upozornění: CK ALEX výše uvedené služby svozů, parkování a taxi neprovozuje, jen je zprostředkovává. Jedná se o služby doplňkové, které nejsou součástí zájezdu dle zákona o cestovním ruchu 159/1999 Sb.)

GO PARKING – VÝHODNÉ PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA V PRAZE

Chystáte se odletět z letiště Václava Havla a zvažujete, jak se na letiště dostat? Přijeďte svým vozem a chytře zaparkujte na GO parking! Týdenní sazba za parkování vás navíc vyjde levněji než jízda z centra Prahy a zpět taxíkem.

ZÍSKEJTE SPECIÁLNÍ CENY PARKOVÁNÍ (SLEVA AŽ 200 Kč) ZADÁNÍM PROMO KÓDU ALE555 DO OBJEDNÁVKOVÉHO FORMULÁŘE NA: www.goparking.cz nebo přímým proklikem na www.goparking_alex.cz

Vyzkoušejte nejmodernější parkování v těsné blízkosti letiště (2 km od terminálu) s těmito jedinečnými výhodami:

  • 1. BEZPEČÍ (fyzická ostraha 24h denně, kamerový systém, pojištění)
  • 2. RYCHLOST (nejbližší parkoviště s vlastní dopravou klimatizovanými mini-busy k terminálům)
  • 3. CENA (až o 64% levnější v porovnání s konkurenty) – a jako klienti CK Alex ještě levněji!
  • 4. KOMFORT (bankomat, on-line rezervace, technické služby)

AIR SERVICE BRNO - VÝHODNÉ PARKOVÁNÍ PŘÍMO NA LETIŠTI BRNO - TUŘANY!

Máte zakoupený zájezd s odletem z brněnského letiště - Tuřany? Potom pro Vás máme novou nabídku PARKOVÁNÍ PŘÍMO NA LETIŠTI, kde Váš "plechový miláček" bude po celou dobu Vašeho pobytu pod hlídaným dozorem a vy si budete v klidu užívat dovolenou.

Ceny parkovného jsou velice výhodné a příznivé !

  • 7-8 dní ........ 700 Kč
  • 10-12 dní .... 890 Kč
  • 14-15 dní ...1290 Kč

Objednání parkovného je velice jednoduché. Stačí se zastavit na naší pobočce v Brně (Mečová 2, OC Velký Špalíček) nebo zaslat email na brno@ckalex.cz Parkování probíhá na základě voucheru, který od CK Alex obdržíte (osobně v Brně nebo poštou), voucher od Vás bude vyžádán zaměstnancem parkoviště.

VÝHODNÉ PARKOVÁNÍ PŘÍMO NA LETIŠTI V OSTRAVĚ

Máte zakoupený zájezd s odletem z ostravského letiště Leoše Janáčka? Využijte PARKOVÁNÍ PŘÍMO NA LETIŠTI, kde Váš "plechový miláček" bude po celou dobu Vašeho pobytu pod hlídaným dozorem a vy si budete v klidu užívat dovolenou.

Ceny parkovného a další informace k parkování na letišti Leoše Janáčka v Ostravě naleznete zde