ITQ Standard

„Mezinárodní standard kvality cestovních služeb“ - záruka vaší spokojenosti

Kvalitě zájezdů a spokojenosti našich klientů věnujeme velkou péči. Díky tomuto přístupu se nám daří minimalizovat výskyt negativních vlivů na zájezdech tak úspěšně, že míra případných stížností se u CK ALEX již pěknou řádku let drží pod 1% z celkového počtu klientů za rok. Při počtu několika desítek tisíc klientů za sezónu, kteří s námi každý rok cestují, to znamená, že na dovolené s CK Alex je 99% klientů spokojených, tedy že na zájezdech s námi můžete očekávat 99% spokojenost.

Vzhledem k této úspěšnosti jsme již v minulosti hledali způsoby, jak klientům dát na srozuměnou, že zájezdy od Alexu jsou sázkou na jistotu. Vyvinuli jsme vlastní systém kvality, v sezóně 2009 nazvaný QHP (Quality Holiday Program), který stanovoval přesné procentuální limity odškodnění pro klienty v případech, kdy by se vyjímečně a shodou okolností setkali s něčím, s čím by nebyli spokojeni. Tento program zdarma a automaticky kryl všechny klienty, kteří si zájezd CK Alex zakoupili do 30. 4. 2009.

V současnosti CK Alex používá zdokonalený model tohoto kvalitativního programu řešícího garanci a míru odškodnění v případě, že byste se na zájezdu setkali s nedostatkem v našich poskytovaných službách. Tento program byl vyvinut společností ERV Evropská pojišťovna  a v sezóně 2016 jím jsou automaticky a zdarma kryty veškeré zájezdy CK ALEX, tedy i last momenty. A navíc se u nás v rámci tohoto programu realizuje ODŠKODNÉ ZA ZTRÁTU RADOSTI Z DOVOLENÉ!

OSLAVTE S NÁMI 25 LET EXISTENCE SPOKOJENÉ DOVOLENÉ ZAKOUPENÍM ZÁJEZDU OD CK ALEX!

Co vše tento program zahrnuje, se můžete podívat zde:

ITQ Standard CK Alex - verze pro tisk