Pojištění

POJIŠTĚNÍ LÉTO

V ceně letních zájezdů CK Alex není zahrnuto žádné pojištění, doporučujeme základní cestovní pojištění od ERV Evropské Pojišťovny, a.s (dále jen ERV Evropská).   

 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ERV Evropské
 • TABULKA POJISTNÝCH LIMITŮ
 • Pro pohodlnější prožití dovolené vám doporučujeme zakoupit si při rezervaci zájezdu i pojištění na storno od ERV Evropské pro případ, že byste byli nuceni zájezd z rodinných důvodů zrušit či přerušit a odcestovat domů dříve, anebo abyste při případné hospitalizaci v cizí zemi mohli za nevyužitou dovolenou čerpat kompenzaci.

  POJIŠTĚNÍ ZIMA

  V ceně zimních zájezdů není zahrnuto žádné pojištění na cesty. Doporučujeme produkty ERV Evropské. Pojištění si jednoduše sjednáte přímo při rezervaci zájezdu. Níže si můžete stáhnout potřebné dokumenty k pojistce:

   

  POJIŠTĚNÍ CK PROTI ÚPADKU

  V souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. je cestovní kancelář Alex řádně pojištěna proti úpadku, což znamená, že o naše klienty je vždy a za všech okolností řádně postaráno. Naši pojistku si prohlédněte ZDE .

  Prosíme nezapomeňte, že kvalitní cestovní pojištění a dobrá nálada jsou dva základní předpoklady pro prožití báječné dovolené v zahraničí.

  Přejeme vám mnoho nezapomenutelných chvil na cestách.

  Vaše CK ALEX