SLEVY

AKTUÁLNÍ LETNÍ SLEVY 2016

LETNÍ SLEVA pro stálé klienty – klienti, kteří již s Alexem cestovali

14 % při nákupu zájezdu 50 a více dní před odletem

13 % při nákupu zájezdu 30 a více dní před odletem

LETNÍ SLEVA pro nové klienty

12% při nákupu zájezdu 50 a více dní před odletem

11% při nákupu zájezdu 30 dní a více před odletem

SLEVA S RODINOU K MOŘI

DÍTĚ ZA AKČNÍ CENU 6 990,- kombinovatelné s procentními letními slevami

SENIOŘI JEDOU K MOŘI SLEVA AŽ 16%

LETNÍ SLEVA pro stálé klienty – klienti, kteří s Alexem již cestovali

16% při nákupu zájezdu 50 a více dní před odletem

14% při nákupu zájezdu 30 a více dní před odletem

LETNÍ SLEVA pro nové klienty

15% při nákupu zájezdu 50 a více dní před odletem

13% při nákupu zájezdu 30 a více dní před odletem 

SPECIÁLNÍ SLEVY

Využijte speciálních slev, které CK ALEX poskytuje z ceny zájezdu. Slevy není možné kombinovat mezi sebou, ale lze je využít k LETNÍM SLEVÁM.

• 500 Kč za osobu pro učitele – platí pro zájezdy realizované v období od 1. 7. do 31. 8. 2016

• 1.000 Kč pro novomanžele – jednorázová sleva na rezervaci

• 1.000 Kč na objednávku pro účastníky projektu Adopce na dálku Arcidiecézní charity Praha

• Skupinové slevy – speciální skupinové slevy případně osoby zdarma poskytujeme skupinám nad 20 osob. Přesnou kalkulaci vám rádi vytvoříme na přání.

Slevy se vztahují na vybrané destinace a produkty do vyprodání stanoveného počtu. Informujte se u našeho prodejce.

ZAMĚSTNANECKÉ POUKÁZKY NA DOVOLENOU

CK ALEX nabízí možnost uhradit část z ceny zájezdu poukázkami na dovolenou od několika renomovaných společností zabývajícími se firemními benefity. V případě, že máte zájem zaplatit část zájezdu zmíněnými poukázkami, je nutné, abyste o této skutečnosti informovali pracovníky CK ALEX již při rezervaci zájezdu. Poukázky je možné použít při sepsání smlouvy o zájezdu a uhrazení zálohy, nikoli však již pro placení doplatku za zájezd. Upozorňujeme, že při platbách poukázkami se uplatňují slevy na zájezd jen z částky, kterou klient hradí hotovostí. Z hodnoty poukázek se slevy neudělují. Více informací o typech přijímaných poukázek, podmínkách jejich přijímání, stejně jako dalších okolnostech jejich uplatnění, jako např. maximální výše poukázek uplatněných na jeden zájezd získáte při kontaktování našich pracovníků rezervačního oddělení e­‑mailem nebo telefonicky (viz kontakty poboček CK Alex).

PODMÍNKY PRO POSKYTOVÁNÍ SLEV LÉTO 2016

Podmínkou pro získání jakékoliv slevy je její vyžádání v okamžiku závazné rezervace a zaplacení uvedené zálohy či ceny zájezdu v daném termínu. Slevy je možné čerpat výhradně u vybraných ubytovacích kapacit, a platí pro zájezdy s minimálním počtem 7 nocí. Na zkrácené pobyty a víkendy lze využít jen procentuální slevu uvedenou v objednávce na www. ckalex.cz. Slevy se vždy počítají ze základní katalogové ceny zájezdu bez pojištění a dalších příplatků (např. za výhled na moře, poplatků za víza apod.). V online objednávce na www.ckalex.cz systém automaticky nabízí všechny možné kombinace. Některé hotely poskytují slevy v jiné výši než jaké jsou uvedené v programu FIRST MINUTE a její výše je vždy uvedena u konkrétního hotelu nebo apartmánu. Ceny u některých hotelů platí do 30. 4. 2016 pokud není uvedeno jinak. Po tomto období budou na webu uvedeny ceny nové a platnost cen uvedených v tištěném katalogu bude ukončena. Slevy pro stálé klienty mohou čerpat klienti, kteří s Alexem v posledních 5 letech cestovali alespoň jednou. U slev týkajících se osob na přistýlce jde o společné ubytování této osoby s minimálně dalšími dvěma osobami. Slevy se nedají libovolně kombinovat, pokud není uvedeno jinak a neplatí na zájezdy LAST MINUTE.